Publicerad idag

1-rums lägenhet på 40m² i Borås

Distansgatan 65, 507 40 Borås, Sweden

5 534 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hässleholmen, borås, västra götaland

Hyresrätt på Distansgatan 65 i Borås med 1 rum (40 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

5 534 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

138 kr

Karta

Annonsen ligger på Distansgatan 65, 507 40 Borås, Sweden

Laddar karta