Publicerad igår

2-rums lägenhet på 63m² i Borås

Solvarvsgatan 87, 507 40 Borås, Sweden

8 333 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hässleholmen, borås, västra götaland

Hyresrätt på Solvarvsgatan 87 i Borås med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

8 333 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

132 kr

Karta

Annonsen ligger på Solvarvsgatan 87, 507 40 Borås, Sweden

Laddar karta