Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 66m² i Borås

Solvarvsgatan 83, 507 40 Borås, Sweden

8 389 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hässleholmen, borås, västra götaland

Hyresrätt på Solvarvsgatan 83 i Borås med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

8 389 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

127 kr

Karta

Annonsen ligger på Solvarvsgatan 83, 507 40 Borås, Sweden

Laddar karta