Publicerad idag

3-rums lägenhet på 74m² i Borås

Ulvens gata 6A, 504 46 Borås, Sweden

9 775 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hedvigsborg, borås, västra götaland

Hyresrätt på Ulvens gata 6A i Borås med 3 rum (74 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

74 m²

Pris

9 775 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

132 kr

Karta

Annonsen ligger på Ulvens gata 6A, 504 46 Borås, Sweden

Laddar karta