Publicerad igår
Drottninggatan 124, 252 22 Helsingborg, Sweden
11 636 kr / månad
Lägenhet med närhet till Pålsjöbadet, stadens grönområden och utmärkta restauranger, samt gångavstånd till centrum. Det finns inga parkeringar som tillhör fastigheten, 7-dygnsparkeringar finns i närheten. Centralt med nära till kommunikationer och havet. Fastigheten ligger i centrala Helsingborg med
Lägenhet med närhet till Pålsjöbadet, stadens grönområden och utmärkta restauranger, samt gångavstånd till centrum. Det finns inga parkeringar som tillhör fastigheten, 7-dygnsparkeringar finns i närheten.
Centralt med nära till kommunikationer och havet. Fastigheten ligger i centrala Helsingborg med
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
74 m²
Pris
11 636 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Parkering
Ja
Pris per m²
157 kr
Annonsen ligger på Drottninggatan 124, 252 22 Helsingborg, Sweden
Laddar karta