Publicerad för 3 dagar sedan

4-rums lägenhet på 94m² i Malmö

Eriksfältsgatan 101a, 215 52 Malmö, Sweden

13 019 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hermodsdal, malmö, skåne

Hyresrätt på Eriksfältsgatan 101A i Malmö med 4 rum (94 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

94 m²

Pris

13 019 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

139 kr

Karta

Annonsen ligger på Eriksfältsgatan 101a, 215 52 Malmö, Sweden

Laddar karta