Publicerad idag
Holgersgatan, 311 21 Falkenberg, Sweden
9 553 kr / månad
Gångavstånd till gymnasieskola, bibliotek, butiker, biograf, evenemangshall, museum, kaféer, restauranger och pubar. Samtidigt har man naturen på två minuters avstånd med promenadvägarna vid Ätran och Vallarna på andra sidan Tullbron. Från busstationen inne i stan tar man sig runt till hela Falkenberg med omnejd. Här går även bussar till Järnvägsstationen för vidare förbindelser.
Gångavstånd till gymnasieskola, bibliotek, butiker, biograf, evenemangshall, museum, kaféer, restauranger och pubar. Samtidigt har man naturen på två minuters avstånd med promenadvägarna vid Ätran och Vallarna på andra sidan Tullbron.
Från busstationen inne i stan tar man sig runt till hela Falkenberg med omnejd. Här går även bussar till Järnvägsstationen för vidare förbindelser.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
80 m²
Pris
9 553 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
119 kr
Annonsen ligger på Holgersgatan, 311 21 Falkenberg, Sweden
Laddar karta