Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 45m² i Tåsjö distrikt

Storgatan, 833 51 Tåsjö District, Sweden

3 417 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hoting, tåsjö distrikt, jämtland, strömsund

Hyresrätt på Storgatan 33 A i Hoting med 2 rum (45 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

3 417 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

76 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan, 833 51 Tåsjö District, Sweden

Laddar karta