3-rums lägenhet på 82m² i Ramneröd

Sångvägen, 451 70 Uddevalla, Sweden

9 411 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hovhult, uddevalla, västra götaland

Hyresrätt på Sångvägen 9 i Uddevalla med 3 rum (82 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

9 411 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Sångvägen, 451 70 Uddevalla, Sweden

Laddar karta