Publicerad igår

3-rums lägenhet på 86m² i Växjö

Kungsgårdsvägen, 352 65 Växjö, Sweden

12 644 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hovshaga, växjö, kronoberg

Hyresrätt på Segerstadsvägen 21D i Växjö med 3 rum (86 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

86 m²

Pris

12 644 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

147 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsgårdsvägen, 352 65 Växjö, Sweden

Laddar karta