1-rums lägenhet på 45m² i Södertälje

Fjärilstigen, 151 63 Södertälje, Sweden

8 289 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hovsjö, södertälje, stockholm

Hyresrätt på Fjärilstigen 10 i Södertälje med 1 rum (45 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

45 m²

Pris

8 289 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

184 kr

Karta

Annonsen ligger på Fjärilstigen, 151 63 Södertälje, Sweden

Laddar karta