Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 68m² i Borås

Trallingsgatan 3A, 507 50 Borås, Sweden

9 671 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hulta, borås, västra götaland

Hyresrätt på Trallingsgatan 3A i Borås med 2 rum (68 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

68 m²

Pris

9 671 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Trallingsgatan 3A, 507 50 Borås, Sweden

Laddar karta