Publicerad idag

1-rums lägenhet på 34m² i Järfälla kommun

Sushi Ika, Riddarvägen 2-14, 177 65 Järfälla kommun, Sweden

9 712 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

jakobsberg, järfälla, stockholm

Hyresrätt på Riddarvägen 3 i Järfälla med 1 rum (34 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

34 m²

Pris

9 712 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

286 kr

Karta

Annonsen ligger på Sushi Ika, Riddarvägen 2-14, 177 65 Järfälla kommun, Sweden

Laddar karta