Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 63m² i Hudiksvall

Södra Kyrkogränd 6, 824 43 Hudiksvall, Sweden

9 533 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kålhagen, hudiksvall, gävleborg

Hyresrätt på Södra Kyrkogatan 6 B i HUDIKSVALL med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

9 533 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Södra Kyrkogränd 6, 824 43 Hudiksvall, Sweden

Laddar karta