1-rums lägenhet på 53m² i Katrineholm

Vasavägen 24, 641 30 Katrineholm, Sweden

7 684 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

katrineholm, södermanland

Hyresrätt på Vasavägen 26 i Katrineholm med 1 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

53 m²

Pris

7 684 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

145 kr

Karta

Annonsen ligger på Vasavägen 24, 641 30 Katrineholm, Sweden

Laddar karta