Publicerad igår

4-rums lägenhet på 90m² i Norrköping

Ektorpsgatan 6, 602 37 Norrköping, Sweden

14 802 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kneippen, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Ektorpsgatan 6 i NORRKÖPING med 4 rum (90 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

90 m²

Pris

14 802 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

164 kr

Karta

Annonsen ligger på Ektorpsgatan 6, 602 37 Norrköping, Sweden

Laddar karta