Publicerad idag

1-rums lägenhet på 40m² i Göteborg

Tusenårsgatan 1, 415 35 Gothenburg, Sweden

7 507 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kortedala, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Tusenårsgatan 1 i Göteborg med 1 rum (40 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

7 507 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

188 kr

Karta

Annonsen ligger på Tusenårsgatan 1, 415 35 Gothenburg, Sweden

Laddar karta