Publicerad idag

2-rums lägenhet på 60m² i Kristianstad

Östra Kaserngatan, 291 32 Kristianstad, Sweden

9 234 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kristianstad, skåne

Hyresrätt på Östra Kaserngatan 5 AQ i Kristianstad med 2 rum (60 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

9 234 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

154 kr

Karta

Annonsen ligger på Östra Kaserngatan, 291 32 Kristianstad, Sweden

Laddar karta