Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 56m² i Kristianstad

Handskmakaregatan 4a, 291 53 Kristianstad, Sweden

8 550 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kristianstad, skåne

Hyresrätt på Handskmakaregatan 4 A i Kristianstad med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

8 550 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Handskmakaregatan 4a, 291 53 Kristianstad, Sweden

Laddar karta