Publicerad idag

1-rums lägenhet på 30m² i Göteborg

Fridkullagatan, 412 59 Gothenburg, Sweden

6 342 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

krokslätt, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Fridkullagatan 19M i Göteborg med 1 rum (30 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

6 342 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

211 kr

Karta

Annonsen ligger på Fridkullagatan, 412 59 Gothenburg, Sweden

Laddar karta