Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 101m² i Karlskrona

Kungsmarksvägen 107, 371 44 Karlskrona, Sweden

9 684 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kungsmarken, karlskrona, blekinge

Hyresrätt på Kungsmarksvägen 107 i Karlskrona med 4 rum (101 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

101 m²

Pris

9 684 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsmarksvägen 107, 371 44 Karlskrona, Sweden

Laddar karta