Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 66m² i Karlskrona

Kungsmarksvägen 95, 371 44 Karlskrona, Sweden

9 452 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kungsmarken, karlskrona, blekinge

Hyresrätt på Kungsmarksvägen 95 i Karlskrona med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

9 452 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

143 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsmarksvägen 95, 371 44 Karlskrona, Sweden

Laddar karta