3-rums lägenhet på 81m² i Handen

Gaffelseglet 9, 136 55 Handen, Sweden

16 345 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kvarntorp, haninge, stockholm

Hyresrätt på Gaffelseglet 9 i Haninge med 3 rum (81 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

16 345 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

202 kr

Karta

Gaffelseglet 9, 136 55 Handen, Sweden

Laddar karta