Publicerad för 6 dagar sedan

1-rums lägenhet på 26m² i Örnsköldsvik

Frejgatan, 891 61 Örnsköldsvik, Sweden

5 512 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

lungvik, örnsköldsvik, västernorrland

Hyresrätt på Frejgatan 2 A i Örnsköldsvik med 1 rum (26 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

26 m²

Pris

5 512 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

212 kr

Karta

Annonsen ligger på Frejgatan, 891 61 Örnsköldsvik, Sweden

Laddar karta