Publicerad idag

2-rums lägenhet på 56m² i Bjuv

Järnvägsgatan, 267 23 Bjuv, Sweden

8 561 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

Mejerigatan 5 C

Mysig 1,5:a med bra läge i Bjuv Välkommen till denna charmiga 1,5-rumslägenhet på 56 kvm i ett lugnt och trivsamt område i Bjuv. Bostaden erbjuder ett ljust vardagsrum, funktionellt kök och ett rymligt sovrum. Här finns även ett förråd som ingår, vilket ger extra förvaring. 1 st parkeringsplats ingår även. Välkommen mer er intresseanmälan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

8 561 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Järnvägsgatan, 267 23 Bjuv, Sweden

Laddar karta