Publicerad igår

3-rums lägenhet på 73m² i Mellerud

Storgatan 14, 464 30 Mellerud, Sweden

9 074 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

mellerud, västra götaland

Hyresrätt på Storgatan 14 i MELLERUD med 3 rum (73 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

73 m²

Pris

9 074 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan 14, 464 30 Mellerud, Sweden

Laddar karta