Publicerad idag

2-rums lägenhet på 61m² i Malmö

Simrishamnsgatan 17A, 214 36 Malmö, Sweden

9 815 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

möllevången, malmö, skåne

Hyresrätt på Simrishamnsgatan 17 A i Malmö med 2 rum (61 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

61 m²

Pris

9 815 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

161 kr

Karta

Annonsen ligger på Simrishamnsgatan 17A, 214 36 Malmö, Sweden

Laddar karta