Publicerad idag
Storgatan, 383 92 Mönsterås, Sweden
8 726 kr / månad
Hyresrätt på Storgatan 8 i Mönsterås med 2 rum (60 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
60 m²
Pris
8 726 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
145 kr
Annonsen ligger på Storgatan, 383 92 Mönsterås, Sweden
Laddar karta