Publicerad idag

2-rums lägenhet på 88m² i Munka-Ljungby

AB Ängelholmshem, Östra Storgatan 49, 266 32 Munka-Ljungby, Sweden

14 527 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

munkaljungby, skåne, ängelholm

Hyresrätt på Ellenbergavägen 1 i Munka-ljungby med 2 rum (88 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

88 m²

Pris

14 527 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

165 kr

Karta

Annonsen ligger på AB Ängelholmshem, Östra Storgatan 49, 266 32 Munka-Ljungby, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar