Publicerad för 2 dagar sedan
Höjdgatan 3, 570 13 Myresjö, Sweden
7 693 kr / månad
Hyresrätt på Höjdgatan 3 lgh 1001 i Myresjö med 2 rum (58 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Höjdgatan 3 lgh 1001 i Myresjö med 2 rum (58 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
58 m²
Pris
7 693 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
133 kr
Annonsen ligger på Höjdgatan 3, 570 13 Myresjö, Sweden
Laddar karta