Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 66m² i Sundsvall

Nackstavägen 17A, 853 51 Sundsvall, Sweden

6 793 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nacksta, sundsvall, västernorrland

Hyresrätt på Nackstavägen 17 A i SUNDSVALL med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

6 793 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

103 kr

Karta

Annonsen ligger på Nackstavägen 17A, 853 51 Sundsvall, Sweden

Laddar karta