Publicerad igår

1-rums lägenhet på 42m² i Kalmar

Smålands Lejons väg 15C, 393 58 Kalmar, Sweden

4 549 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

norrliden, kalmar

Hyresrätt på Smålands lejons väg 15 C i KALMAR med 1 rum (42 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

42 m²

Pris

4 549 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

108 kr

Karta

Annonsen ligger på Smålands Lejons väg 15C, 393 58 Kalmar, Sweden

Laddar karta