Publicerad igår

4-rums lägenhet på 126m² i Oskarshamn

Munkgatan, 572 32 Oskarshamn, Sweden

12 249 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

norrtorn, oskarshamn, kalmar

Hyresrätt på Munkgatan 6 i Oskarshamn med 4 rum (126 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

126 m²

Pris

12 249 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

97 kr

Karta

Annonsen ligger på Munkgatan, 572 32 Oskarshamn, Sweden

Laddar karta