2-rums lägenhet på 60m² i Oskarshamn

Köpmangatan, 572 22 Oskarshamn, Sweden

7 837 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

norrtorn, oskarshamn, kalmar

Hyresrätt på Köpmangatan 15 i Oskarshamn med 2 rum (60 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

7 837 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

131 kr

Karta

Annonsen ligger på Köpmangatan, 572 22 Oskarshamn, Sweden

Laddar karta