Publicerad för 3 dagar sedan
Nygatan 3 B, 694 34 Hallsberg, Sweden
6 225 kr / månad
Fastigheterna ligger cirka 150 meter från centrala Hultsfred och innehåller allt från ettor till treor. Alla lägenheterna har balkong. I hyran för dessa lägenheter ingår hushållsel. Tvättstuga i separat byggnad på gården. Digital-TV från Telia ingår i hyran. Tillgång till öppen fiber via Z-market, eget abonnemang.
Fastigheterna ligger cirka 150 meter från centrala Hultsfred och innehåller allt från ettor till treor. Alla lägenheterna har balkong. I hyran för dessa lägenheter ingår hushållsel.
Tvättstuga i separat byggnad på gården. Digital-TV från Telia ingår i hyran. Tillgång till öppen fiber via Z-market, eget abonnemang.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
60 m²
Pris
6 225 kr
Pris per m²
104 kr
Annonsen ligger på Nygatan 3 B, 694 34 Hallsberg, Sweden
Laddar karta