Publicerad idag

4-rums lägenhet på 94m² i Olofström

Never Closed, Ingenjörsgatan 51, 293 38 Olofström, Sweden

10 371 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

olofström, blekinge

Hyresrätt på Ingenjörsgatan 51 F i Olofström med 4 rum (94 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

94 m²

Pris

10 371 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

110 kr

Karta

Annonsen ligger på Never Closed, Ingenjörsgatan 51, 293 38 Olofström, Sweden

Laddar karta