Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 48m² i Åkersberga

Söra Skolgränd, 184 39 Åkersberga, Sweden

9 919 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

österåker, åkersberga, stockholm

Hyresrätt på Söra Skolgränd 1 i Österåker med 2 rum (48 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

48 m²

Pris

9 919 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

207 kr

Karta

Annonsen ligger på Söra Skolgränd, 184 39 Åkersberga, Sweden

Laddar karta