Publicerad för 2 dagar sedan
Ringvägen, 595 30 Mjölby, Sweden
5 337 kr / månad
Tvåa på andra plan i en äldre fastighet. Högre i tak och djupa fönsternischer. Stort rymligt kök med plats för stort bord om man vill. Det platsbyggda köket med luckor upp i tak finns kvar. Badrum är med dusch. Gemensam tvättstuga i källaren. Kvartersbutik i närheten. Gångavstånd till järnvägsstationen .pdf
Tvåa på andra plan i en äldre fastighet. Högre i tak och djupa fönsternischer. Stort rymligt kök med plats för stort bord om man vill. Det platsbyggda köket med luckor upp i tak finns kvar.
Badrum är med dusch. Gemensam tvättstuga i källaren. Kvartersbutik i närheten. Gångavstånd till järnvägsstationen .pdf
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
56 m²
Pris
5 337 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
95 kr
Annonsen ligger på Ringvägen, 595 30 Mjölby, Sweden
Laddar karta