Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Finspång

Kapellvägen 61D, 612 43 Finspång, Sweden

8 121 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

östermalm, finspång, finspång, östergötland

Hyresrätt på Kapellvägen 61 D i FINSPÅNG med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

8 121 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

113 kr

Karta

Annonsen ligger på Kapellvägen 61D, 612 43 Finspång, Sweden

Laddar karta