Publicerad idag

2-rums lägenhet på 53m² i Norrköping

Lindövägen 34, 602 28 Norrköping, Sweden

7 544 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

oxelbergen, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Kungsladugatan 2 i NORRKÖPING med 2 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

7 544 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Lindövägen 34, 602 28 Norrköping, Sweden

Laddar karta