3-rums lägenhet på 75m² i Härnösands domkyrkodistrikt

Härnösands domkyrkodistrikt, Västernorrland County, Sweden

6 877 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Parkgatan 18 A. 3 rum & kök - NSI Invest

Om hyresrätten Välkommen till en ljus och välplanerad 3-rumslägenhet. Bostaden har generöst med fönster i samtliga rum, vilket skapar ett härligt ljusinsläpp och en luftig känsla genom hela lägenheten. De båda sovrummen är utrustade med inbyggda klädkammare som erbjuder goda förvaringsmöjligheter. Vardagsrummet är rymligt och har gott om plats för både möbler och soffgrupp. Härifrån når du även en mysig balkong – perfekt för avkoppling. Badrummet är utrustat med tvättmaskin som underlättar vardagen. Köket erbjuder generöst med förvaring samt gott om utrymme för matplats. Här bor du med närhet till mataffär, service och goda kommunikationer. Boendefakta Boarea: 75 kvm Antal rum: 3 rum Våning: 1 (hiss finns ej) Hyresavgift: 6877 kr/mån, inkl. värme & vatten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

6 877 kr

Pris per m²

92 kr

Karta

Annonsen ligger på Härnösands domkyrkodistrikt, Västernorrland County, Sweden

Laddar karta