Publicerad idag

2-rums lägenhet på 66m² i Helsingborg

Tryckerigatan 17, 252 29 Helsingborg, Sweden

8 285 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

planteringen, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Tryckerigatan 17 i Helsingborg med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

8 285 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

126 kr

Karta

Annonsen ligger på Tryckerigatan 17, 252 29 Helsingborg, Sweden

Laddar karta