Publicerad idag
Råbyvägen 37, 754 22 Uppsala, Sweden
7 980 kr / månad
Bostaden har genomgående ekparkett samt målade vita väggar. Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Köket har vita luckor och mörk bänkskiva. Diskmaskin, spis med induktionshäll samt kyl/frys. Badrummet är helkaklat med vita väggar och mörkt golv. Tvättmaskin, torktumlare alt kombimaskin samt handdukstork. Bostaden har även säkerhetsdörr. Förrådet är beläget bostaden. Det finns ingen gemensam tvättstuga i fastigheten då varje lägenhet har egen tvättmaskin.
Bostaden har genomgående ekparkett samt målade vita väggar. Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Köket har vita luckor och mörk bänkskiva. Diskmaskin, spis med induktionshäll samt kyl/frys. Badrummet är helkaklat med vita väggar och mörkt golv.
Tvättmaskin, torktumlare alt kombimaskin samt handdukstork. Bostaden har även säkerhetsdörr. Förrådet är beläget bostaden. Det finns ingen gemensam tvättstuga i fastigheten då varje lägenhet har egen tvättmaskin.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
36 m²
Pris
7 980 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
01-09-2026
Pris per m²
222 kr
Annonsen ligger på Råbyvägen 37, 754 22 Uppsala, Sweden
Laddar karta