1-rums lägenhet på 30m² i Stockholm

Bjursätragatan 129, 124 65 Stockholm, Sweden

10 888 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

rågsved, stockholm

Hyresrätt på Bjursätragatan 152 i Stockholm med 1 rum (30 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

10 888 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

363 kr

Karta

Annonsen ligger på Bjursätragatan 129, 124 65 Stockholm, Sweden

Laddar karta