1-rums lägenhet på 35m² i Sundbybergs kommun

Kavallerivägen 1G, 174 58 Sundbybergs kommun, Sweden

9 974 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

rissne, sundbyberg, stockholm

Hyresrätt på Kavallerivägen 1 i Sundbyberg med 1 rum (35 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

9 974 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

285 kr

Karta

Annonsen ligger på Kavallerivägen 1G, 174 58 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta