Publicerad idag

2-rums lägenhet på 66m² i Sundbybergs kommun

Skvadronsbacken, 174 56 Sundbybergs kommun, Sweden

8 513 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

rissne, sundbyberg, stockholm

Hyresrätt på Skvadronsbacken 83 i Sundbyberg med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

8 513 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

129 kr

Karta

Annonsen ligger på Skvadronsbacken, 174 56 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta