Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 44m² i Södertälje

Hövdingevägen, 151 52 Södertälje, Sweden

8 029 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ronna, södertälje, stockholm

Hyresrätt på Hövdingevägen 5 i Södertälje med 1 rum (44 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

44 m²

Pris

8 029 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

182 kr

Karta

Annonsen ligger på Hövdingevägen, 151 52 Södertälje, Sweden

Laddar karta