Publicerad igår

3-rums lägenhet på 76m² i Ronneby

Peder Holmsgatan, 372 35 Ronneby, Sweden

8 652 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ronneby, blekinge

Hyresrätt på Blasius Königsgatan 21 C i Ronneby med 3 rum (76 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

8 652 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Peder Holmsgatan, 372 35 Ronneby, Sweden

Laddar karta