Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 62m² i Helsingborg

Willys Hemma Helsingborg, Skaragatan 90, 252 63 Helsingborg, Sweden

9 376 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

rosengården, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Skaragatan 90 D i Helsingborg med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

9 376 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Willys Hemma Helsingborg, Skaragatan 90, 252 63 Helsingborg, Sweden

Laddar karta