Publicerad idag

2-rums lägenhet på 52m² i Norrköping

Brokikargatan 41, 602 51 Norrköping, Sweden

11 304 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

saltängen, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Brokikargatan 43 B i Norrköping med 2 rum (52 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

11 304 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

217 kr

Karta

Annonsen ligger på Brokikargatan 41, 602 51 Norrköping, Sweden

Laddar karta